Sex zdarma a jeho výhody

Sex zdarma

Příležitostný sex můžete vyřešit několika způsoby, pokud však hledáte sex zdarma, nabízí se vám jen pár možných variant. Jestli nemáte ve svém okolí vhodný protějšek, který si chce jen nezávazně užívat, můžete vyzkoušet klasickou metodu balení v barech či na diskotékách. Druhou variantou, která je jistě pohodlnější a rychlejší, je populární seznamování na internetu, kde najdete nejrůznější erotické seznamky a sex seznamky určené přímo k seznamování na sex zdarma.

Váháte ještě jestli je pro vás seznámení na sex zdarma, tedy bez vyhledávání jakýchkoliv placených forem sexuálních služeb to pravé?Uvedeme vám několik výhod, které z příležitostného sexu pro vás plynou.

1. Posilování sexuality

Většina lidí má už od mládí vštěpované představy o sexu, který by měl probíhat pouze v kontextu závazkového vztahu. Jiná varianta je nepřípustná a nemorální a proto může být prosazování vlastních sexuálních tužeb komplikované. Pokud však tyto zastaralé názory překonáte, může to pro vás být nesmírně osvobozující.

2. Překonání sexuálních zábran

Právě proto, že se bude jednat o jednorázový sex nebo krátkodobé užívání a s dotyčným nemáte vytvořené žádné citové pouto, o to lehčeji se vám může nejen mluvit o svých erotických tužbách a přáních. Pokud vyřadíte závazek z rovnice není emocionálně v sázce tolik. Můžete se tedy soustředit jen na svůj prožitek a uspokojení.

3. Učení o své vlastní sexualitě

S čím více různými lidmi budete v sexuálním kontaktu, tím více se naučíte o tom, co se vám v posteli opravdu líbí. K tomuto průzkumu může dojít samozřejmě i v závazkovém vztahu, při kterém však může dojít k odlišným touhám, preferencím či stereotypu.

4. Příprava na trvalý vztah

Pokud si užijete už za mládí či před tím než se chystáte propadnout dlouhodobému vztahu, nebude vás nesplněná sexuální touha odvádět k hledání například bokovek a navíc do vztahu vstoupíte s jasnou představou, co od milostného života s partnerem očekáváte. Navíc můžete lépe porozumět svému partnerovi a být pozorným milencem.

5. Zvednutí sebevědomí

Nezávazný sex vám kromě uspokojení a přílivu energie může pomoci s vaším sebevědomím a případně pomoci vyléčit zlomené srdce. Prožíváte-li čas po rozchodu je rozhodně lepší si nezávazně užít než skočíte opět do jiného závazku, když na to stejně ještě nejste připraveni.

Samozřejmě existuje dalších x výhod, které příležitostný sex nabízí a pokud hledáte rychlé řešení sexu zdarma, vyzkoušejte nejpopulárnější erotický portál Sexyschuzky.cz, kde si můžete rychle najít někoho ze svého okolí na sexuální hrátky.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena