Cybersex – sex přes internet

Cybersex

Cybersex je virtuální setkání dvou nebo i více lidí s cílem o erotické povídání a uspokojení. Jedná se tedy o sexuální stimulaci v online prostoru. Stejně jako u klasického sexu i zde platí, že dobře provedený cybersex může být fantastický. Zatímco špatně provedený může být příčinou rozpaků v nejlepším případě. Co byste tedy měli vědět před provozováním cybersexu?

Ověřte si identitu druhé osoby

Snažte se ujistit, že vybraná osoba pro cybersex je skutečně tím, kým se prezentuje. Vyhledejte si jejich jméno online a zkontrolujte i jejich online přítomnost. Totožnost si dnes můžete jednoduše ověřit například přes sociální sítě.

Ujistěte se, že jste bez tváře na všech zasílaných fotografiích

Pokud si nejste 100 % jisti osobou na druhé straně, nezasílejte své lechtivé fotografie se svou tváří, ať předejdete případné možnosti vydírání nebo zneužití těchto fotografií.

Jak začít konverzaci při cybersexu

Pokud je iniciativa z vaší strany, měli byste vědět, jak zahájit konverzaci. Klíčem je začít věci pomalu a to především pokud se nenacházíte v platformě určené právě pro kybersex. Můžete začít například několika koketními komentáři a poté můžete vyhodnotit jejich reakci a na základě toho buď pokračovat či to raději ukončit.

Jak a kdy používat emoji či zkratky

Vzhledem k tomu, že český jazyk je bohatý o dvojsmysly je tedy příznačné doprovázet konverzaci právě emoji, které dokáží ujasnit smysl vět, které jste napsali či případně odlehčit náladu. Co se týká používání zkratek, tak spíše nedoporučujeme pokud si nejste jisti, že je dotyčný pochopí. Může to totiž vést k rozpakům pro druhou osobu, která se vás musí při nejlepším dotázat co jste tím mínili a při nejhorším se taková osoba může i odmlčet. V neposlední řadě věnujte pozornost pravopisu. V době, kdy je možné si zapnout automatickou opravu pravopisu by tento bod nemusel být vašim nepřítelem.

Postupujte pozvolně

Ať už se jedná o cybersex či jakoukoliv jinou stimulaci platí zásada, že postupné zvyšování je mnohem zábavnější a vzrušující, než jít z nuly na 100. Auto také nejdřív rozehřeje a postupně přidáváte plyn a zařazujete vyšší rychlost, tak stejné je to i u cybersexu. Můžete se tedy zaměřit na zážitek například i postupného svlékání a nebojte se být kreativní.

Při pochybnostech se ptejte

V případě, že si nejste jisti, zda by o váš další krok daná osoba skutečně stála, tak se raději zeptejte. Chystáte-li se například poslat choulostivější fotografii, ale z konverzace není jasné, zda by o to druhá strana stála je dobré se na přímo zeptat. V jiném případě pokud se vám líbí něco specifičtějšího také se raději zeptejte, zda do takových vod můžete zabruslit. Zároveň však musíte počítat i s odmítnutím.

Cybersex – bavte se

Součástí cybersexu je jeho neomezenost, hranice si stanovují pouze daní účastníci. Jedná se o vzrušující zážitek bez viny, který si můžete užít jak často chcete a s tolika lidmi, kolik chcete. Cybersex může dopomoci zlepšit i váš soukromý život a klasický sex. Můžete si vyzkoušet věci na které byste třeba neměli odvahu v reálném prostoru a případně můžete praktiky z virtuálního světa zařadit do svého reálného života. A kde si můžete zmiňované pobavení dopřát? Vyzkoušejte např. erotickou seznamku Sexyschuzky.cz, kde si můžete začít dopisovat s podobně naladěnými lidmi.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena