Český flirt – virtuální seznamování

Virtuální věk změnil mnoho odvětví a samozřejmě i lidské chování a tedy i flirtování. Český flirt se tak postupně přesunul z toho fyzického do online světa především prostřednictvím zasílání zpráv. Podle provedené studie na University of Kansas existuje pět hlavních typu flirtování: tradiční, fyzický, upřímný, hravý a zdvořilý.

Český flirt

V online světě se uplatní tradiční typ flirtování, protože takový typ touží po výběru a ze strany žen o čekání na akci druhého pohlaví. V tomto případě tedy hraje zásadní roli výběr atraktivní profilové fotografie.

Dále se uplatní i zdvořilý typ flirtování, protože se jedná o introvertní jedince, u kterých si člověk v běžném životě ani nevšimne, že projevují k někomu dalšímu svou náklonnost. Vyjádření v neosobním kontaktu je pro ně tedy ideální možností, jak se projevit.

Přesto že se český flirt do velké míry přesunul především na internetové seznamky, jedno zůstává stejné, a to že muži zůstávají lovci. Muži totiž častěji odpovídají na inzeráty, ale mnohem méně píšou. Za to ženy se zaobírají vyhodnocováním odpovědí a pečlivěji si vybírají komu odpoví. Pod nátlakem množství zaslaných zpráv mnohdy ženy ruší své profily na seznamovacích portálech, možná i proto zůstává faktem, že na českých seznamkách je více registrovaných mužů.

Tak jako je evidovaná závislost na komunikaci na sociálních sítích, tak samozřejmě existuje i při hledání partnerů a flirtování. Lidé tedy mohou strávit klidně hodiny flirtováním na chatech k tomu určených.

Ať už se tedy jedná o klasický flirt nebo ten virtuální je považován za elixír, který povzbudí a vlije krev do žil. Zároveň si díky flirtování můžete zvýšit sebevědomí a zlepšit své zdraví.

Svou popularitu si právě na český flirt vysloužila seznamka Sexyschuzky, kde si můžete nezávazně zaflirtovat i domluvit schůzku.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena