Český flirt – virtuální seznamování

Virtuální věk změnil mnoho odvětví a samozřejmě i lidské chování a tedy i flirtování. Český flirt se tak postupně přesunul z toho fyzického do online světa především prostřednictvím zasílání zpráv. Podle provedené studie na University of Kansas existuje pět hlavních typu flirtování: tradiční, fyzický, upřímný, hravý a zdvořilý.

Český flirt

V online světě se uplatní tradiční typ flirtování, protože takový typ touží po výběru a ze strany žen o čekání na akci druhého pohlaví. V tomto případě tedy hraje zásadní roli výběr atraktivní profilové fotografie.

Dále se uplatní i zdvořilý typ flirtování, protože se jedná o introvertní jedince, u kterých si člověk v běžném životě ani nevšimne, že projevují k někomu dalšímu svou náklonnost. Vyjádření v neosobním kontaktu je pro ně tedy ideální možností, jak se projevit.

Přesto že se český flirt do velké míry přesunul především na internetové seznamky, jedno zůstává stejné, a to že muži zůstávají lovci. Muži totiž častěji odpovídají na inzeráty, ale mnohem méně píšou. Za to ženy se zaobírají vyhodnocováním odpovědí a pečlivěji si vybírají komu odpoví. Pod nátlakem množství zaslaných zpráv mnohdy ženy ruší své profily na seznamovacích portálech, možná i proto zůstává faktem, že na českých seznamkách je více registrovaných mužů.

Tak jako je evidovaná závislost na komunikaci na sociálních sítích, tak samozřejmě existuje i při hledání partnerů a flirtování. Lidé tedy mohou strávit klidně hodiny flirtováním na chatech k tomu určených.

Ať už se tedy jedná o klasický flirt nebo ten virtuální je považován za elixír, který povzbudí a vlije krev do žil. Zároveň si díky flirtování můžete zvýšit sebevědomí a zlepšit své zdraví.

Svou popularitu si právě na český flirt vysloužila seznamka Sexyschuzky, kde si můžete nezávazně zaflirtovat i domluvit schůzku.

Company

From breathtaking landscapes to the smallest creatures, we celebrate the diversity and magnificence of our planet. Through our carefully curated content, we aim to educate.

Features

Most Recent Posts

Category

About Us

O nás

Podmínky použití

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu soukromí a soubory

Kategorie

Web Design

Social Media

PPC Advertising

Spolupráce

Projects

Success Stories

© 2024 Všechna práva Vyhrazena