Flirtkontakt výpověď VIP členství

flirtkontakt seznamka

Flirtkontakt je seznamka, kterou lze bezesporu řadit mezi jedny z nejdéle působících na českém trhu. Registrace na seznamce je pro každého uživatele zdarma. Pokud vám nestačilo omezené členství na Flirtkontaktu, nejspíše jste využili nabídky portálu a rozšířili svůj účet na placené členství.

Co ovšem dělat pokud své placené členství na portálu Flirtkontakt chcete vypověď?

Začneme nejtěžší variantou.
Tou je uživatel, který služby zaplatil kreditní kartou. Pokud jste si i vy vybrali jedno v placených členství, jiste jste zaznamenali, že platby kartou jsou automaticky prodlužovány z zájmu zachování služeb. Platba se prodlužuje většinou o stejnou dobu na jakou bylo členství uzavřeno.
Vyjímkou je zkušební týdenní členství, které se po první týdnu překlopí do měsíčního předplatného.
Ceny se pohybují od nějakých 230Kč až po 599Kč za měsíc. To záleží na tom jakou dlouhé předplatné si vybere, či jakou platební metodu zvolíte.

Jako uživatel využívající služeb portálu, máte právo tyto služby kdykoli vypovědět. Na portálu Flirtkontakt výpověď probíhá tak, že formulář o odspoupení uživatele (Link zde) odešlete písemně na adresu provozovatele:
INTERNET PORTAL s.r.o.
Bílá – Vlčetín 44
Hodkovice nad Mohelkou
PSČ 463 42

Současně je ovšem nutné před odesláním informovat provozovatele přes kontaktní formulář na stánkách (Link zde).
Po obdržení písemné výpovědi vás bude provozovatel informovat pomocí emailu a nejpozději do 10ti dnů o zrušení vašeho členství.

Pokud jste si vybrali z nabídky jednorázovou platbu za členství (platba SMS či převodem z účtu), nemusíte mít z opakovaných plateb strach. Toto se vás netýká. Váš smluvní vztah (stejně jako uživatelé v bezplatném módu) můžete ukončit kdykoli na stránkách podpory (link zde).

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena