Flirt vypověď VIP členství

flirt seznamka

Pokud jste si pro seznámení vybrali seznamku Flirt.com, zvolili jste jednu z velkých světových seznamek, která svoji českou lokaci spustila před několika lety. Dnes již působí na českém trhu se seznamováním jako stálice.

Jako většina seznamek i Flirt.com razí politiku automatických plateb z kterých bývá velké množství uživatelů zaskočeno při kontrole svého bankovního výpisu. Podobně jako z plateb za fotbalovou O2 televizi 🙂

Automatické platby jsou vám účtovány vždy po uplynutí zkušební doby nebo po uplynutí vám zvolené doby prémiového členství. Na výběr vám Flirt dává prémiového členství trvajícího:
1 měsíc
3 měsíce
6 měsíců

Výpověď na portálu Flirt.com provede jednoduše ve svém uživatelském účtu. Seznamka Flirt dovoluje zrušit vaše premium placené členství (Deaktivovat předplatné) a nechat váš uživatelský profil stále aktivní.
Poté vám již nebudou účtovány žádné poplatky za využívání.

Pokud se rozhodnete zcela odstranit váš profil ze seznamky, stiskněte tlačítko „Odstranit účet“. Váš profil vymazán ze systému, takže již nebude pro ostatní viditelní; nebudete od nás již nadále dostávat žádné emaily.

Pokud odešlete email s požadavkem na smazání účtu, neznamená to automatické zrušení plateb. Nejdříve musíte zrušit opakované platby (premium členství).

Seznamky, které doporučujeme

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena