C-Date výpověď VIP členství

c-date preview

Seznamka C-Date patří mezi nejpopulárnější a nejznámější portály na seznamování v celé Evropě. I v Česku si našla mnoho svých příznivců. Vyplníte registrační formulář, časem svoji registraci rozšíříte o VIP členství.
S větším či menším úspěchem pak hledáte svého nového partnera či partnerku.
Co ovšem dělat, pokud toto VIP členství na C-Date chcete vypověď?

C-Date zrušení VIP členství

S provozovatelem seznamky C-Date je společnost Interdate S.A. sídlící v Lucemburku, což celou operaci nezlehčuje ani neztěžuje.
Ve všeobecných obchodních podmínkách na stránce C-Date najdete informaci, že placený smluvní vztah na určité období automaticky prodlužuje o zvolené nebo uvedené období, pokud není 14 dní před uplynutím původního období vypovězen.
Většina uživatelů nečte Všeobecné podmínky nečte a tak bývá mnohdy překvapena, že i výpověď má své podmínky, které je nutné dodržet.

Smluvní závazek je nutné vypovědět minimálně 14 dní před ukončení aktuálního období. Výpověď pak může uživatel zaslat ve výpovědní lhůtě prostřednictvím faxu, dopisu či přílohou v emailu na sídlo společnosti v Lucemburku.
Protože pošta může doručení může cestu dopisu za Lucemburku zkomplikovat, buďte prozřetelní a výpověď smlouvy zaslanou společnosti prokazatelnou formou si , popřípadě se pokoušel zaslat (např. formou uváděné emailové adresy nebo faxu), ale z důvodů na straně podnikatele mu to nebylo umožněno, stačí společnosti prokázat snahu o včasné a řádné vypovězení smlouvy.

C-Date Adresa společnosti

Pro poštovní komunikaci je adresa společnosti na:

Interdate S.A.
C-Date zákaznický servis / výpověď
13 rue du Commerce
L-1351 Lucemburk
Lucembursko
Fax: 00 49 851 987 900 21
 e-mail: service@c-date.cz

Vzorový formulář na vypovězení služeb společnosti C-Date najdete pod tímto linkem: https://www.c-date.cz/info/vzorovy-formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy.html

Pokud jste jste nezvolili klasickou desktopovou verzi portálu, ale jednu z aplikací pro mobilní zařízení, služby musíte vypovědět přímo u vašeho poskytovatele. Itunes nebo Android Store.

Seznamky, které doporučujeme

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena