Žhavé noci – 6 tipů pro získání sexu

Žhavé noci

Chcete si užít žhavé nezávazné noci? Zde jsou uvedené nejzákladnější tipy, které vám dopomůžou při jejich hledání v online světě.

1. Nepředstírejte jinou identitu

Vaše potenciální rande bude zklamáno až zjistí, že jste ve skutečnosti někdo jiný, než za koho jste se prezentoval. Neokrádejte se tak o čas a o možnost najít někoho, kdo by vás mohl skutečně ocenit.

Nesnažte se tedy přehánět ani jinak převracet pravdu. Skutečnost, že jste v průběhu let získali malou nadváhu nebo ztratili nějaké vlasy vám přeci nemusí ubírat na atraktivitě. Neschovávejte se tedy za starými fotografiemi.

2. Ujasněte si koho hledáte

Tento bod se vám může zdát jasný. Vy přeci dobře víte jaký protějšek vás přitahuje, ale byli byste překvapeni na jaké otázky byste si předem měli ujasnit své odpovědi.

  • Hledáte někoho ve svém věku, nebo byste raději někoho mladšího či naopak staršího?
  • Chtěli byste se pro nezávaznou noc setkat raději s někým, kdo je z jiného města či nejste ochotni překonávat žádnou velkou dojezdovou vzdálenost?
  • Jaký druh vztahu hledáte? Dlouhodobý nezávazný vztah, příležitostný či se vám jedná jen o jednorázové žhavé noci?

3. Nebuďte zbrklý

Uvědomte si, že osoba, kterou oslovíte nemusí být ještě tak zdaleka zběhlá v praktikách jako je seznamování na sex a v některých případech to může dotyčného odradit. V online prostoru sexuálních seznamek se nachází vždy více mužských uživatelů a to znamená, že ženám denně přejdou desítky nejrůznějších zpráv, jejichž záplava může uživatelky dovést až ke zrušení jejich profilu. Pokud tedy nemají uživatelky uvedené, co konkrétně hledají, dejte jim nejdříve prostor pro jejich vyjádření než jim v rámci úspory vašeho času dáte nějaký návrh.

4. Věnujte dostatečnou pozornost správnému výběru seznamky

Existuje mnoho seznamovacích webů s různým zaměřením podle věkové skupiny, podle etnika či podle specifických zájmů. Hledáte-li žhavé noci s neznámými lidmi, vyhledávejte erotické seznamky či seznamky na sex, kde poznáte rovnou stejně smýšlející jedince.

5. Projevte zájem

Nesnažte se ovládnout konverzaci, ale dejte prostor protějšku, ať vám také řekne něco o sobě. I představa příležitostného užívání se může u jednotlivých uživatelů lišit. Zkuste si před samotnou schůzkou ujasnit své tužby a případné nevšední přání.

6. Mějte otevřenou mysl

Většina lidí má určitý typ, na který se zaměřuje, ať už je to podle barvy vlasů, postavy či věku. Vzhledem k tomu, že se jedná o navazování nezávazných vztahů na žhavé noci, zkuste rozšířit své obzory i v tomhle ohledu. Nikdo neříká, že byste měli navazovat sexuální kontakt s někým, kdo pro vás není absolutně atraktivní, ale je dobré nezavírat možnosti před jinými typy lidí a vyzkoušet i něco nového. Možná že se vám líbí štíhlé ženy, protože jsou i pro okolí atraktivnější, ale vzhledem k tomu, že se s dotyčnou na jednu žhavou noc nemusíte prezentovat, můžete si dovolit zažít románek třeba i s baculatější ženou, které prý bývají v posteli zapálenější.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena