Sex na jednu noc – pravidla náhodného sexu

Sex na jednu noc

Sex na jednu noc nabízí svou novost, včemž tkví hlavně jeho kouzlo a přináší pocit dobrodružství a vzrušení. Nese s sebou zvýšený sexuální náboj a zvýšený chtíč. Zalije vás pocit štěští díky uvolňování hormonu oxytocinu. Produkce tohoto hormonu, známého také pod metaforickým názvem hormon lásky, vzroste právě při dotycích, mazlení a orgasmu. Další výhodou sexu na jednu noc bývá jeho uvolněnější atmosféra a jeho účastníci se mnohdy dokáží více odvázat a vyzkoušet i nové praktiky či si splnit své tajné sexuální přání.

Na druhou stranu příležitostný sex může trpět i nedostatkem intimity. A pokud si nechcete z jedné vážnivé noci s někým neznámým odnést kromě vzpomínek i nějaké onemocnění, dbejte v tomto případě zvýšené opatrnosti při ochraně.

Nepsaná pravidla sexu na jednu noc

Existuje několik nepsaných pravidel pro neformální náhodný sex. Zde vám uvedeme ty nejzákladnější.

1. Nepokládejte příliš osobní otázky

Pokud bude předcházet aktu nějaká delší konverzace, držte se obecných témat a nesnažte se zjišťovat podrobné informace o vybraném člověku. Mohlo by totiž dojít ke stržení pomyslé masky a ke ztrátě vašeho zájmu a k eliminaci vaší počáteční přitažlivosti.

2. Nezdržujte se

Prodloužená blízkost vede k intimitě, proto zvažte délku své aféry. Ne nadarmo se tomu říká sex na jednu noc. Pokud tedy nechcete navázat dlouhodobější vztah, dodržte toto pravidlo.

3. Nečekejte výslovné ukončení

U neformálních příležitostných afér platí, že nemůžete očekávat výslovné ukončení. Nedoufejte, že se vám člověk, se kterým jste strávili noc, ještě někdy ozve či oficiálně ukončí navázání intimního sblížení.

Kde najít sex na jednu noc?

Můžete začít ve svém okolí a třeba zjistíte, že někdo single ve vaší blízkosti byse nebránil takovému jednorázovému potěšení. Ideálním místem však zůstávají klasické bary a diskotéky.

Pokud však máte ostych a dělá vám problém navázání prvního kontaktu či hledáte někoho např. raději z jiného města, můžete klidně využít jednu z online seznamek, které se zaměřují na seznámení na pouhý sex na jednu noc či krátkodobé aféry, jako je např. česká seznamka Sexyschuzky.cz. Celkový přehled seznamek naleznete zde!

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena