Seznamovací aplikace 2024

V současné době se stále více programů a aplikací přesouvá do mobilního prostředí. Trendem se stávají i seznamovací aplikace, díky kterým se můžete seznámit online i na autobusové zastávce nebo ve frontě v supermarketu. Moderní technologie zjednodušují náš život stále více.

seznamovací aplikace

Existuje velké množství zařízení, na kterých lze pracovat, trávit volný čas zábavou nebo seznamováním. Nejčastěji používanými zařízeními jsou počítače, tablety, televize nebo právě mobilní telefony. Smartphony jsou zařízení, která dávno neumějí jen volat a přijímat SMS či MMS. Jejich pole působnosti se stále více zvětšuje a ovlivňuje jejich držitele. Lidé mají málo času z důvodů chození do práce, starání se o rodinu či blízké, a tak se svým volným časem nechtějí plýtvat. Využívání smartphonů souvisí s pokrokem v oblasti seznamovaní. Stále méně párů se může chlubit, že jejich první setkání proběhlo v baru nebo díky inzerátu v časopise. Trendem v seznamování jsou seznamovací aplikace v mobilech.

Nová seznamovací aplikace Dating

Pohodlnost a komfort seznamovací aplikace Dating využívá stále více uživatelů. Po zaregistrování na vybrané seznamce, jako je například seznamka SexySchuzky, je možné stáhnout aplikaci a přihlásit se na mobilu stejnými přihlašovacími údaji jako na počítači. Během dne tak můžete kontrolovat, zda se líbíte dalším uživatelům seznamky nebo kolik lidí vám poslalo zprávu. Responzivní design aplikace je stejný jako seznamka v prostředí počítače, princip zůstává stejný. Můžete psát zprávy a chatovat s uživateli online ať už jste na kterémkoli místě na světě a máte přístup k internetu.

Seznamovací aplikace Dating verze 1.0 je neustále upravována podle požadavků od uživatelů tak, aby vyhovovala co nejvíce lidem. Zatím je možné ji stáhnout z linku, který vám pošleme při registraci na jakékoli naší seznamce. Funguje pouze na operačním systému Android 5.0 a novější, v obchodech Google Play ani AppStore prozatím dostupná není. Doporučujeme ji vyzkoušet co nejdříve, lidé z vašeho okolí čekají až je kontaktujete například na online seznamce se zaměřením na SM MujOtrok nebo na seznamce se zralými ženami MojeMilfka. Recenze a hodnocení zmíněných seznamek a mnoho dalšího si můžete přečíst na seznamky-zdarma.cz.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena