Seznámení s mužem online

Heart and Arrow Symbol on computer keyTento příspěvek vám ukáže pohled na online seznamování z jiného úhlu, než znáte. Seznamování na seznamkách je těžké i pro atraktivní ženy, pokud nehledáte zrovna aférku na jednu noc. Tato historka by vám měla ukázat jak těžké to mají ženy, které se rozhodnou seznámit na online seznamce. Většina mužů je totiž přesvědčená o tom, jak je seznamování na seznamkách pro krásné ženy jednoduché. Nahrává tomu samozřejmě i známý fakt, že mužů je na seznamách mnohokrát více, než dam.

Na jednom britském blogu byl před nedávnem uveřejněn článek, který ukazuje aktuální stav na seznamovacích portálech. A to nejen těch britských. Autor se rozhodl, že vyzkouší seznamku a založí si profil jako žena. Chtěl tím pouze dokázat jak lehké seznámení pro ženy je a najít si milého partnera. Vyzkoušet služby pro seznámení s mužem. Výsledek tohoto testu byl, že za dvě hodiny svůj ženský profil smazal. Důvod byl, že dotyčný byl šokovaný výsledkem, který se zcela lišil od toho, co čekal.

Podle članku tohoto pána, byl výsledek ten, že téměř ihned po zveřejnění profilu, byl (byla) bombardovaný (á) privátními zprávami. Při čtení těchto zpráv pisatel článku ztratil všechny iluze. Nejednalo se totiž o klasické nabídky na schůzku, nebo pozvání na kávu, jak si představoval. Téměř všechny zprávy byly více méně stejné a jednalo se o nabídky k rychlému sexu, nadávky a nevhodné komentáře k profilu… Více než třetina těchto zpráv byla od ženatých mužů, kteří hledali rozptýlení přes oběd. Většina uživatelů měla taky svůj profil vyšperkovaný profilovou fotkou s odhaleným přirozením. Samozřejmě bez hlavy.

Po této zkušenosti si každý dokáže představit, co musí každá žena a dívka zažít při touze po seznámení. Pokus o seznámení na online seznamce potřebuje mnoho odvahy. Nedivte se, že pokud zaplaví ženu při prvním pokusu na seznamce hromada uražejících zpráv, nemá chuť v seznamování touto cestou pokračovat.

Takže pánové: Pokuste se oslovavat dámy na seznamovacích portálech přátelsky a tak jak byste to udělali i na ulici. Pokud se vyvarujete chování, které je popsané výše, získáte jen plusové body, které  vaši zprávu automaticky neodešlou do spamu.

 

Company

From breathtaking landscapes to the smallest creatures, we celebrate the diversity and magnificence of our planet. Through our carefully curated content, we aim to educate.

Features

Most Recent Posts

Category

About Us

O nás

Podmínky použití

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu soukromí a soubory

Kategorie

Web Design

Social Media

PPC Advertising

Spolupráce

Projects

Success Stories

© 2024 Všechna práva Vyhrazena