Nevěra – Jak se nenechat chytnout?

Žijeme v době, kdy se seznamovaní přes internet stalo zcela běžným. V posledních deseti letech vznikla velká spousta portálů zaměřujících se na seznámení pro zadané ženy a muže jako je Ashley Madison. Uživatelé těchto portálů žijí ve spokojeném manželství mnoho let a svoje vztahy nechtějí ničit nevěrou. Chtějí si jen tak trochu užít…

Pokud se také rozhodnete pro zpestření svého života malým flirtem, nenechte se chytnout! Řídte se základními pravidly:

  • Založte si novou emailovou adresu

Pokud se rozhodnete k záletům, založte si novou emailovou adresu. Nepoužívejte v žádném případě soukromou emailovou adresu do které se může podívat (a při první pochybnosti podívá) vaše manželka. Nejlepší také není použít váš pracovní email. Při představě, že chcete šéfovi vysvětlit na monitoru pracovní záležitost a z poštovního klienta vyskočí zpráva od vaší roztoužené milenky, není zrovna přijemná.

  • Registrujte se pomocí emailové adresy, ne Facebooku

Nepoužívejte pro registraci na seznamkách sociální pluginy, jako je například Facebook. Tato utilitka jistě zpříjemní váš komfort při registaci. Nemusíte si pamatovat žádné heslo, automatické vyplnění adresy… Ale jste si skutečně jisti, že víte k čemu všemu dávate přístup? Aplikace často informují po sociálních sítích vaše přátele o tom, kde jste registrováni. A to jistě není příjemné ani když je single.

  • Nepoužívejte své telefonní číslo

Pořiďte si předplacenou kartu, vložte ji do starého telefonu a nechte ho v práci. Nosit tento telefon domu, nebo dokonce na seznamování používat vaše běžné číslo, je cesta do pekla. Jistě by zazvonil v nevhodnou dobu. Potom co váš románek skončí, není nic jednoduššího, než telefonní kartu zahodit. Tak se nemusíte bát, že by vás zklamaná milenka, obtěžovala nočním prozváněním.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena