Flirt aneb odvažte se každý den

Flirt a jeho význam

Flirt je považovaný za elixír, který blahodárně působní na naše tělo. Flirtování vám nejen zlepší náladu, ale i přidá životní energii. Zároveň je to i jeden ze způsobů, jak si můžete zvednout sebevědomí. Projevovaný zájem o vaší osobu vypovídá o vaší atkaktivitě v očích ostatních.

Způsob flirtování

Je mnoho způsobů, které můžete k flirtování, ať už k nezávaznému nebo pro něco víc, využít. Velký bum přetrvávající v dnešní době je samozřejmě flirt online, ať už přes nejrůznější sociální sítě či seznamovací portály. Nejpřirozenější flirt je samozřejmě v osobní komunikaci s druhým pohlavím či v gestech.

Používaná gesta při flirtu

A jaká gesta používají ženy pro flirt s opačným pohlavím? Ženy nejčastěji projevují svou náklonost letmými pohledy, úsměvem, a podle řeči těla hraním s vlasy a nenápadnými dotyky. Za to muži se snaží zaujmout svou výřečností, pobavením dané ženy a lichotkami. Není lepší způsob než si ženu naklonit než dobře složenou pochvalou.

Tipy

Začít flirtovat můžete v podstatě kdekoliv, ať už na pracovišti nebo při volno časových aktivitách. Nezáleží ani na vašem věku, vždy se může najít někdo, pro koho budete atraktivní svým vzhledem či svou osobností. Pokud máte ostych nebo nemáte kolem sebe vhodné objekty na nezávazný flirt, můžete klidně využít jednu ze seznamek, které se zaměřují na seznámení na pouhý flirt jako je např. freerande.cz .

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena