Facebook seznamka – nová funkce

Facebook seznamka

Facebook seznamka

Gigant mezi sociálními sítěmi Facebook představil funkci tzv. Facebook Dating. Sám šéf Facebooku Mark Zuckerberg se nechal slyšet, že tato největší sociální síť na světě zahrnuje hojně využívanou funkci pro seznamování. První zemí, kde se nová funkce začala testovat, byla Kolumbie a následně se zaváděla i v Kanadě a Thajsku. Za nedlouho se dostala i do České republiky a stala se jednou z nejvyhledávanějších funkcí této populární sociální sítě. Funkce seznamky je dostupná pro Android i iPhone.

Nová online funkce Facebook seznamka

Co znamená zavedení nové fukce Facebook seznamky pro uživatele facebooku? Jedná se o možnost využívání služby určené pro lidi, kteří chtějí navázat kontakt s dalšími uživateli facebooku za účelem seznámení. V případě, že tuto funkci nebudete chtít využívat, stačí Facebook seznamku pozastavit. Uživatelé, kteří jsou zadaní, nebo si nikoho nehledají samozřejmě nemusí tuto funkci vůbec využívat. Stejně tak pokud si díky této funkci najdete partnera a nebude chtít nadále navazovat nové známosti, stačí funkci pouze pozastavit.

Jak funguje Facebook seznamka?

Facebook tuto službu nabízí již stávajícím uživatelům, kteří si nemusí zakládat žádný další účet či stahovat další aplikace do telefonu. Uživatelé, kteří projeví zájem o službu Facebook seznamky, budou vyzváni k vytvoření samostatného profilu jen pro tuto službu, kde se přenesou jen základní informace o vašem jméně a věku. Ostatní údaje o vaší výšce, zaměstnání, kam jste chodili na školu, zálibách atd. už můžete libovolně uvádět. Samozřejmě i váš profil na Facebook seznamce bude obsahovat vaše nahrané fotografie. Dále obsahuje odpovědi na otázky, které jsou předpřipravené od Facebooku a mají vypovídat o vašem charakteru a zálibách. Jednou z otázek je např. Jak si představujete dokonalý den? Po nastavení vašeho profilu pro Facebook seznamku bude využit algoritmus, který vyhodnocuje shody s potenciálními daty jiných uživatelů, kteří se nebudou nacházet dále než 100 kilometrů od vás. Zprávy z Facebook seznamky jsou odděleny od klasických zpráv na Facebooku.

Pokud však toužíte po vyzkoušení tradiční seznamky, doporučujeme například seznamku sexyschuzky. Hodnocení a recenze na klasické seznamky najdete na seznamky-zdarma.cz.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena