Ashley Madison cena

Ashley-MadisonSeznamka Ashley Madison působí v české verzi na internetu již více než rok. Za tuto dobu si našla v české kotlině seznamka mnoho příznivců. Poďme se podívat blíže na systém uživatelských plateb a cen, které Ashley Madison nabízí.

Seznamka Ashley Madison jako většina seznamek nabízí registraci zdarma. Stejně tak i některé další funkce portálu. Pokud se ovšem rozhodnete pro plnohodnotné využívání seznamky, budete muset sáhnout do kapsy. Základní funkce AshleyMadison by totiž vaše šance na seznámení velice omezili.

Ashley Madison nezvolila pro spoplatnění svých služeb standardní způsob placeného členství na omezenou dobu jako většina konkurence, nýbrž systém předplatného. Uživatel má možnost si vybrat z nabídky několika balíčků kreditů v hodnotě 100, 500 nebo 1000 a ty zakoupit. Cena jednotlivého kreditu se liší s ohledem jaké množství kreditů si kupujete. Obecně se cena za 1 kredit pohybuje od 5Kč do 10Kč. Platbu můžete provést například kreditní kartou, nebo Paypalem.kredity

Po připsání kreditů na váš účet s nimi můžete libovolně nakládat. Za vaše kredity můžete zasílat několik druhů zpráv ostatním uživatelům, zasílat vitruální dárky v přednastavených hodnotách. Se zakoupením kreditů se váš profil začne také přednostně zobrazovat a budete označen titulem „Muž s prioritou“. Další bonusové funkce je pak například vyměna fotografií, chat v reálném čase a mnohé další. My jsme při testování zvolili prostřední balíček 500 kreditů, který umožní vyskoučení všech služeb a několik uskutečněných kontaktů. Za „Úvodní“ balíček bohužel moc parády neuděláte a ještě příjdete o některé bonusy.

V neposlední řadě bychom rádi upozornili všechny uživatele, že nemusí mít strach z odhalení. Pokud se dostane výpis z účtu do rukou manželky, na výpisu nenajde žádnou zmínku o službách Ashley Madison. Platba bude totiž diskrétně označena tak, aby nebyla ničím nápadná.

 

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena