3 největší chyby online seznámení

Couple laying on bed with two laptopsJe v podstatě jedno, zda hledáte lásku na zbytek života, nebo jen nějaké rozptýlení na víkend. Na online seznamkách můžete udělat spoustu chyb, které vaše šance na seznámení rapidně sníží. Je celkem jednoduché vyhnout se největším chybám, když je člověk zná. Tak že pokud právě hledáte seznámení, partnera pro život, aférku, nebo vážný vztah, měli byste se vyvarovat těchto největších chyb:

1. Nepoužívejte falešnou profilovou fotku!

Že není jednoduché najít fotku se kterou jsme spokojeni, zná asi každý. Přesto bychom si měli dát práci a vybrat pro profilovou fotku, to nejlepší, co můžeme. Nebo se rovnou nechat profesionálně vyfotit, tak aby fotka byla aktuální. Důvod je ten, že fotografie vytváří na seznamkách první a ten nejdůležitější dojem, který rozhoduje o tom, že si váš profil někdo prohlédne, nebo přečte vaši zprávu. Aby mnozí uživatelé obešli problém s výběrem fotky, vloží do profilu fotku svého mazlíčka, komiksového hrdiny, nebo svých dětí. Stejně jako fotka z občanského průkazu není vkládání takových fotek do profilu nejštastnější řešení.

2. Nevymýšlejte si!

Vyplňte svůj profil podle pravdy. Při osobním setkání s partnerkou si pak ušetříte zklamání. To že si člověk ubere na online seznamkách dvě – tři kila a přidá pár centimetrů je více než běžné. Často se také setkáváme s tím, že v profilu najdete koníčky a zaměstnání, kterým se dotyčný chce udělat zajímavější. Lidé, kteří tak to upravují svůj profil si neuvědomují, že online flirtování následně vede k osobnímu setkání, kde všechno praskne. To bývá často také konec online vztahu.

3. Nepopisujte svoje představy přiliš do podrobna!

Samozřejmě má každý vytvořenou představu o svém ideálním partneru na seznámení. Nikdo by to, ale neměl přehánět. Ten kdo sní o 28-leté dlouhonohé blondýně s vysokoškolským diplomem a s neukojitelnou chutí na sex, bude nejspíš hledat velmi dlouho. Pokud ale snížíte malinko své nároky a vyjádříte se bez takových detailů, je vaše šance na online seznámení mnohem větší.

Company

From breathtaking landscapes to the smallest creatures, we celebrate the diversity and magnificence of our planet. Through our carefully curated content, we aim to educate.

Features

Most Recent Posts

Category

About Us

O nás

Podmínky použití

Ochrana osobních údajů

Zásady pro ochranu soukromí a soubory

Kategorie

Web Design

Social Media

PPC Advertising

Spolupráce

Projects

Success Stories

© 2024 Všechna práva Vyhrazena