VictoriaMilan.cz – Cena služeb

Jako na druhého v našem malém srovnávacím průzkumu jsme se zaměřili na seznamku pro zadané VictoriaMilan. Seznamka VictoriaMilan.cz je seznamka zaměřující se na uživatele, kteří si rádi spestří svůj běžný život i nějakou tou aférkou. Pokud také občas rádi utečete od svých denních starostí a problému s partnerem, tak je pro vás seznamka VictoriaMilan.cz jistě to pravé.

VictoriaMilan.cz – Registrace

Samotná registrace probíhá na portálu zcela konvenčním způsobem a uživatelé se registrují pomocí své emailové adresy. Systém stránky je postaven stejně jako u mnohých jiných na freemium. Část služeb jako registraci, vyplnění profilu, či základní vyhledávání v databázi kontaktů je zdarma. Další funkce jako posílání zpráv ostatním uživatelům, čtení příchozích zpráv, nebo chatování se členy, kteří jsou online je možné pouze pro uživatele, kteří upgradovali své členství na prémiové.

VictoriaMilan.cz – Cena služeb

Provozovatelé portálu VictoriaMilan nabízí dvě možnosti, jak zvýšit úroveň vašeho členství. První možností je platba poplatku převodem na účet společnosti. Tato platba musí být ještě navýšena o fakturační poplatek 130,- Kč, který si společnost účtuje. Po připsání peněz jsou vám poté v účtu aktivovány zbývající funkce.

Druhou možností jak si objednat prémiové členství, je platba kreditní kartou. Zvolíte si délku vašeho členství, které je možné uzavřít od jednoho měsíce až po dobu jednoho roku a poté zaplatíte přes klasickou platební bránu. Není se čeho bát. Zde je přehled cen a dob prémiových  členství, které můžete uzavřít na seznamce VictoriaMilan:

victoriamilan_platby

Pokud máte zájem vyzkoušet si seznamku ViuctoriaMilan.cz, můžete začít třeba teď a tady:

bigbutton2

 

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena