Seznamka zdarma a bez registrace

Mnoho uživatelů, začíná své internetové seznamovaní tím, že zadá do okénka vyhledavače heslo „seznamka zadarmo“ nebo „seznamka zdarma a bez registrace“. Google jim na to odpoví výpisem desítek různých seznamek. Vyplatí se zkoušet seznámní na těchto bezplatných seznamkách?

Podle našich zkušeností, nevedou pokusy o seznámení na těchto portálech nikam. Po přeskočení nerelevantních výpisů na všechny možné placené seznamky, se dostanete k seznamu portálů, které nabízejí skutečně „seznámení zdarma“. Po příchodu na takový portál se dostanete na seznam inzrerátů, které zanechávají ostatní uživatelé internetu. Inzeráty jsou řazeny v chronologickém pořadí a vy máte možnost se proklikávát historií desítek stránek s různými nabídkami na seznámení. Schází jakákoli možnost bližšího filtrování, například uživatelů z vašeho okolí.  Nabídky, osoby, ani text inzerátu je zde neověřený, mnohdy nepravdivý a inzeráty často bez fotografie. Dá se říct, že úspěšné seznámení na seznamce bez registrace je jako vyhrát v loterii.

Měli bychom také upozornit na to, že takové seznámení na portálu bez jakékoliv registrace/ověření může být i nebezpečné. S odpovědí na takový to inzerát se pouštíme do kontaktu s někým, koho vůbec neznáme. I když osoba na druhé straně může být velice milá, mnohdy si ani neuvědomíme jaké detaily ze svého života právě prozrazujeme. Jako minimum pro tento druh seznámení je, založit si novou emailovou schránku a používat předplacenou telefonní kartu, pokud již někomu chceme sdělit své mobilní číslo.se3

Velkou část inzerátů zdarma tvoří také nabídky dam inzerující různé druhy uvolnění pro pány a páry. Tyto inzeráty obsahují často také telefonní číslo s nevýhodným tarifem. Varováni proti takovým linkám známe všichni z televizních zpráv.

r

Snad jediný případ, kdy můžeme skutečně doporučit seznámení na portálu se seznamkou zdarma je, pokud se jedná o portál s vlastní komunitou. Jste-li fanoušek vysokohorského lezení, nebo jízdy na MTB, jistě znáte internetové stránky, které mají sekci určenou k seznámení svých členů. Na takovém portálu si většinou můžete dotyčného prolustrovat a spojuje vás i společný zájem, který jistě ulehčí první kontakt.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena