Rande – tipy a triky

Každý má o svém prvním rande jiné představy. Ženy si rande spíše romantizují a očekávají romantickou procházku parkem, nezkušení páni mají strach z okamžiku, kdy se budou muset rozhodnout, zda dívku políbit či nikoliv. Rande je důležitou součástí lidských životů a často na něm závisí budoucnost a vážnost právě vznikajících vztahů.

Jak se připravit na první rande

Z prvního rande nemusíte mít strach, i když nastat může spoustu trapných i nevhodných situací. Přípravy na rande nemusí být velké, avšak důležitá je preciznost. Dámám zabere jistě mnoho času líčení a úprava zevnějšku, pánům spíše přemýšlení o tématu konverzace. Mezi nejdůležitější aspekty, které byste měli vzít v úvahu patří:

  1. úprava zevnějšku (líčení, oblečení),
  2. téma konverzace,
  3. výběr místa.

Důležitost prvního dojmu

Na první dojem dá bohužel spoustu lidí, proto je důležité se na rande řádně připravit po vizuální stránce. Make-up by dámy měly použít v takovém množství a stylu, jaký používají denně. Pánové by měli dbát na oholenou tvář nebo upravenou bradku či vousy. Každá žena touží po usměvavém a reprezentativním muži, který ji provede životem. Nezapomeňte proto ani na detaily, jako je úprava nehtů a vůně.

rande

Oblečení už každý musí zvolit podle svého vkusu. Není však vhodné chodit na první rande v teplákách. Domácí ležérní oblečení proto raději nechte doma. Pánové nemusí volit přímo smoking, ale džíny nebo kalhoty s košilí či tričkem mívají u žen v poslední době úspěch. Pamatujte, že i výběr oblečení má vliv na to, jak se cítíte.

Mobily na rande nepatří

Naslouchání a věnování pozornosti druhé polovičce bude jistě lepší volbou než neustálé kontrolování zpráv a upozornění ve vašem mobilu. Čas, který spolu trávíte na rande, je důležitým bodem a odvíjí se od něj vaše budoucnost. Konverzace by se proto měla zaměřit na vás dva, na vaše zájmy a trávení volného času. Gentlemanské chování je pro ženu indicie, že o ní opravdu stojíte. Věnujte se ji proto po celou dobu.

Během konverzace je důležité mluvit nejen o sobě, ale i pokládat správné otázky. Právě naslouchání a asertivita pomáhají k rozvoji komunikace a k tomu, že se každý z páru dozví přesně to, co chce slyšet. Nemluvte o smutných a depresivních tématech, hry na city na první rande opravdu nepatří. Zároveň se snažte, ať nenastane to trapné ticho, při kterém se každý snaží z rande co nejdříve zmizet.

Restaurace nebo kino?

Při volbě správného místa se zaměřte na vaše potřeby. Pokud si chcete povídat, zvolte restauraci nebo park, v kině a divadle si moc nepopovídáte. V klidnějším baru si můžete povídat a dokonce i zatancovat, ale pozor na velké množství požitého alkoholu, který může rande předčasně ukončit. Myslete na to, že přílišné osahávání na tanečním parketu může být pro někoho na prvním rande příliš uspěchané. Pokud ovšem stále hledáte tu pravou polovičku, která by s vámi šla s radostí na parket, vyzkoušejte seznamku Loveseznamka.cz, kde se každý den zaregistrují stovky nových uživatelů. Hodnocení a recenze na další seznamky najdete na seznamky-zdarma.cz.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena