Facebook seznamka – nová funkce – testování v plném proudu

Facebook seznamka

Facebook seznamka

Gigant mezi sociálními sítěmi Facebook postupně zavádí novou funkci tvz. Facebook Dating. Sám šéf Facebooku Mark Zuckerberg se nechal slyšet, že tato největší sociální síť na světě bude brzy zahranovat novou funkci pro seznamování. První zemí, kde se nová funkce, začala testovat, stala Kolumbie a následně se zavádí v Kanadě a Thajsku. Můžeme tedy předpokládat, že je jen otázkou času, než se dostane i k nám do ČR.

Nová online funkce Facebook seznamka

Co znamená zavedení nové fukce Facebook seznamky pro uživatele facebooku? Jedná se o možnost využívání služby určené pro lidi, kteří chtějí navázat kontakt s dalšími uživateli facebooku za účelem seznámení. V případě, že tuto funkci nebudete chtít využívat, stačí Facebook seznamku pozastavit. Uživatelé, kteří jsou zadaní, nebo si nikoho nehledají samozřejmě nemusí tuto funkci vůbec využívat. Stejně tak pokud si díky této funkci najdete partnera a nebude chtít nadále navazovat nové známosti, stačí funkci pouze pozastavit.

Jak funguje Facebook seznamka?

Facebook tuto službu nabízí již stávajícím uživatelům, kteří si nemusí zakládat žádný další účet či stahovat další aplikace do telefonu. Uživatelé, kteří projeví zájem o službu Facebook seznamky, budou vyzváni k vytvoření samostatného profilu jen pro tuto službu, kde se přenesou jen základní informace o vašem jméně a věku. Ostatní údaje o vaší výšce, zaměstnání, kam jste chodili na školu, zálibách atd. už můžete libovolně uvádět. Samozřejmě bude i váš profil na Facebook seznamce obsahovat vaše nahrané fotografie, jejichž počet je prozatím omezen na 9 fotografií. Dále bude obsahovat odpovědi na otázky, které jsou předpřipravné od Facebooku a mají vypovídat další informace o vás. Jednou z otázek je např. Jak si představujete dokonalý den? Po nastavení vašeho profilu pro Facebook seznamku bude využit algoritmus, který bude vyhodnocovat shody s potenciálními daty jiných uživatelů, kteří se nebudou nacházet dále než 100 kilometrů od vás. Zprávy z Facebook seznamky budou odděleny od klasických zpráv na Facebooku.