Doba se změnila a uživatelé na internet nechodí pouze za zábavou, ale i poznávat nové lidi. Stále častěji k tomu slouží internetové seznamky. Jak už to bývá u všech služeb, získat je bývá mnohem jednodušší než je později vypovědět.
Ať už jste na online seznamce našli vašeho vysněného partnera nebo ne, přijde doba a vy se budete chtít vypovědět vaše VIP členství na některém z seznamovacích portálů.

Pokud se vám nechce pročítat dlouhosáhlé Všeobecné obchodní podmínky, připravili jsme pro vás krátké shrnutí, jak postupovat při ukončení smluvního vztahu se seznamkou Be2.

be2 vypověd

BE2 zrušení profilu

Vaše registrace na portálu Be2 proběhla jistě bez problémů. Založení účtu na seznamce je bezplatné. Pokud jste se právě zaregistrovali a zjistili, že služby portálu nejsou to pravé pro vás, můžete svůj účet jednoduše deaktivovat. Registrací jste uzavřeli smluvní bezplatný poměr na neomezenou dobu.

Výpověď tohoto bezplatného členství provedete následujícím způsobem. Přihlaste se na svůj profil. Vyberte záložku „Můj profil/Nastavení„. Pokračujte kliknutím na status profilu/upravit a závěrečné kliknutí na smazat.

Odinstalováním aplikace se váš profil nevymaže!!!

BE2 výpověď VIP členství

Pokud jste využívali placené VIP členství, které chcete nyní zrušit, musíte postupovat následovně.

Prémiové VIP členství, které jste zakoupili prostřednictvím webové stránky, musíte vypovědět 14 kalendářních dnů před vypršením příslušné doby.
UPOZORNĚNÍ: všechny platné výpovědi jsou účinné ke konci stávajícího předplatného (tzv. ”výpovědní doba”).
Vaši výpověď Be2 VIP členství musíte zaslat formou vašeho výslovného písemného prohlášení.

Nezbytné pro výpověď BE2 je, aby zákazník v písemné výpovědi čitelnou formou (TISKACÍMI PÍSMENY) uvedl alespoň své úplné jméno, zemi, jejíž služby Be2 využívá, svou e-mailovou adresu zaregistrovanou u společnosti Be2 a své uživatelské jméno (alternativně: šifru, která mu byla přidělena). Společnost Be2 tyto data požaduje z důvodu, aby mohla uživatele s jistotou identifikovat.

Výpověď Be2 musí být zaslána na adresu:
be2 S.à.r.l.
služby zákazníkům / ukončení
13 rue du Commerce
L-1351 Luxemburg
Luxemburg
Fax: +420 227203713

Vzor výpovědi najdete například zde.

Doporučujeme výpověď Be2 zaslat s dodejkou a uložit si kopii výpovědi. Tímto způsobem budete moct prokázat, že jste službu řádně vypověděli.

A nebo můžete Be2 kontaktovat formou zákaznického servisu, a to prostřednictvím emailové adresy: zakaznickyservis@be2.cz. Výpověď Be2 lze podat i formou emailu na uvedené adrese a je vhodné z důvodu předběžné opatrnosti připojit k tomuto emailu formou přílohy i podepsanou naskenovanou výpověď zpoplatněného smluvního vztahu.

Nezapomeňte, že dle smluvních podmínek společnosti klient ve své písemné výpovědi čitelnou formou uvede své plné jméno, zemi, v rámci které služeb Be2 využívá, svou e-mailovou adresu, zaregistrovanou u společnosti Be2 a své uživatelské jméno.

Pokud využíváte aplikaci zakoupenou prostřednictvím Apple AppStore služby můžete vypovědět přímo v iTunes Store v souladu s jejich pravidly.

Pokud jste uživateli Google účtu, s žádostí o ukončení jste povinni kontaktovat přímo Google Play Store v souladu s pravidly Google Play Store.

Výslovné doporučení

Zpoplatněný smluvní vztah nelze vypovědět pouhým vymazáním profilu. Jestliže zákazník zpoplatněné služby vymaže svůj profil, zůstane tím zpoplatněný smluvní vztah nedotčený. Zákazník se vymazáním profilu vzdává pouze využívání služby, kterou ještě nevyužil, ale již zaplatil. To znamená, že zákazníkovi nebude vrácena platba, kterou již provedl. Písemná výpověď zpoplatněného smluvního vztahu zakoupeného prostřednictvím webové stránky – jak je popsaná výše – je v každém případě naléhavě nutná. Pro Be2 iOS / Android App platí výše uvedená pravidla.

Jak vidíte, vypovězení služeb bývá celkem zdlouhavý proces, ovšem je důležité ho absolvovat a nestrkat zbytečně hlavu do písku. Mohlo by se vám to nemile vrátit na vašem bankovním účtu.

Pokud jste nenašli vašeho vysněného partnera či partnerku na seznamce Be2, rozhodně neházejte flintu do žita a zkuste některou z ostatních seznamek na českém trhu. Seznamování na internetu není zaručený lék na samotu a i přes některé negativní komentáře má každý z nás ve svém okolí někoho, kdo online seznamování vyzkoušel a uspěl.

Pokud vás nezaujala nabídka be2, přečtěte si jednu z našich recenzí:

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena