5 tipů pro správné profilové foto

imagesUž se o tom psalo tolikrát. A přes to se můžeme setkat s profilovými fotkami uživatelů, které rozhodně na seznamku nepatří. Správné profilová fotka je stějně jako pořádně vyplněný profil to nejdůležitejší na online seznamkách. Jistě se mnou bude většina souhlasit, že nascanovaná fotka z občanského průkazu není to pravé, co by dokázalo upoutat ženu. Vaše profilová fotografie musí partnerku zaujmout na první okamžik, nebo je všechno ztraceno.
Sepsali jsme pro vás několik tipů, jak se vyhnout těm největším prohřeškům a zvýšili tak svoje šance.

  1. Pořidte profilové foto venku

Neptejte se nás proč, ale pro ženy jsou mnohem přitažlivější fotografie, které jou pořízené venku. Možná to mají ženy v sobě z dob pravěku a instiktivně je přitahují muži, kteří přežijí v divočině. Jestli to tak skutečně funguje, proč toho nevyužít.

2.  Neukazujte se na fotkách sami

I když tady rozdíl není zcela markatní. Fotky, kde nejse vidět pouze vy, ale i někdo jiný jsou naklikávany extrémně více, než solo fotky. Tak že použíjte fotku na které jste se svým psem, nebo fotku, kde stojíte před nějakou sochou, nebo třeba před Eifelovkou. Ukažte, že nesedíte jen doma. Takové fotky lidi táhnou!

3. Zapomeňte na fotky z koupelny!

I když fotky tohoto druhu ovládly sociální sítě v posledních letech, vy na ně nemyslete. Na fotce kde jste do půl těla, v odraze zrcadla je vidět sprcha nebo toaleta, na poličce opotřebovaný kartáček a mast na hemeroidy, není optravdu nic přitažlivého. Vymyslete raději něco více přitažlivého.

4. Oblečte si, to co obvykle

Ženy stojí o muže, kteří se umějí oblékat. Pokud ale nenosíte oblek každý den do práce, nebo nenosíte denně designové outfity, neoblékejte si toto ani na fotku do profilu. Oblečte si raději, to co nosíte každý den. To vypadá lépe. Jo a zapomeňte na kostýmy, i pokud jste fanoušek StarTreku nebo Středozemě!

5. Úsměv

Nic nepřitáhne ženu tolik, jako úsměv na tváři. I pokud nejsou vaše zuby jako perličky, měli byste se na fotkách usmívat a ne se mračit. Ženy to prostě mají rady.

O nás

Kategorie

© 2024 Všechna práva Vyhrazena