Recenze, tipy a triky

Facebook seznamka – nová funkce – testování v plném proudu

Facebook seznamka

Facebook seznamka

Gigant mezi sociálními sítěmi Facebook postupně zavádí novou funkci tvz. Facebook Dating. Sám šéf Facebooku Mark Zuckerberg se nechal slyšet, že tato největší sociální síť na světě bude brzy zahranovat novou funkci pro seznamování. První zemí, kde se nová funkce, začala testovat, stala Kolumbie a následně se zavádí v Kanadě a Thajsku. Můžeme tedy předpokládat, že je jen otázkou času, než se dostane i k nám do ČR.

Nová online funkce Facebook seznamka

Co znamená zavedení nové fukce Facebook seznamky pro uživatele facebooku? Jedná se o možnost využívání služby určené pro lidi, kteří chtějí navázat kontakt s dalšími uživateli facebooku za účelem seznámení. V případě, že tuto funkci nebudete chtít využívat, stačí Facebook seznamku pozastavit. Uživatelé, kteří jsou zadaní, nebo si nikoho nehledají samozřejmě nemusí tuto funkci vůbec využívat. Stejně tak pokud si díky této funkci najdete partnera a nebude chtít nadále navazovat nové známosti, stačí funkci pouze pozastavit.

Jak funguje Facebook seznamka?

Facebook tuto službu nabízí již stávajícím uživatelům, kteří si nemusí zakládat žádný další účet či stahovat další aplikace do telefonu. Uživatelé, kteří projeví zájem o službu Facebook seznamky, budou vyzváni k vytvoření samostatného profilu jen pro tuto službu, kde se přenesou jen základní informace o vašem jméně a věku. Ostatní údaje o vaší výšce, zaměstnání, kam jste chodili na školu, zálibách atd. už můžete libovolně uvádět. Samozřejmě bude i váš profil na Facebook seznamce obsahovat vaše nahrané fotografie, jejichž počet je prozatím omezen na 9 fotografií. Dále bude obsahovat odpovědi na otázky, které jsou předpřipravné od Facebooku a mají vypovídat další informace o vás. Jednou z otázek je např. Jak si představujete dokonalý den? Po nastavení vašeho profilu pro Facebook seznamku bude využit algoritmus, který bude vyhodnocovat shody s potenciálními daty jiných uživatelů, kteří se nebudou nacházet dále než 100 kilometrů od vás. Zprávy z Facebook seznamky budou odděleny od klasických zpráv na Facebooku.

Flirt aneb odvažte se každý den

Flirt a jeho význam

Flirt je považovaný za elixír, který blahodárně působní na naše tělo. Flirtování vám nejen zlepší náladu, ale i přidá životní energii. Zároveň je to i jeden ze způsobů, jak si můžete zvednout sebevědomí. Projevovaný zájem o vaší osobu vypovídá o vaší atkaktivitě v očích ostatních.

Způsob flirtování

Je mnoho způsobů, které můžete k flirtování, ať už k nezávaznému nebo pro něco víc, využít. Velký bum přetrvávající v dnešní době je samozřejmě flirt online, ať už přes nejrůznější sociální sítě či seznamovací portály. Nejpřirozenější flirt je samozřejmě v osobní komunikaci s druhým pohlavím či v gestech.

Používaná gesta při flirtu

A jaká gesta používají ženy pro flirt s opačným pohlavím? Ženy nejčastěji projevují svou náklonost letmými pohledy, úsměvem, a podle řeči těla hraním s vlasy a nenápadnými dotyky. Za to muži se snaží zaujmout svou výřečností, pobavením dané ženy a lichotkami. Není lepší způsob než si ženu naklonit než dobře složenou pochvalou.

Tipy

Začít flirtovat můžete v podstatě kdekoliv, ať už na pracovišti nebo při volnočasových aktivitách. Nezáleží ani na vašem věku, vždy se může najít někdo, pro koho budete atraktivní svým vzhledem či svou osobností. Pokud máte ostych nebo nemáte kolem sebe vhodné objekty na nezávazný flirt, můžete klidně využít jednu ze seznamek, které se zaměřují na seznámení na pouhý flirt jako je např. freerande.cz .

Sex chat – nástroj pro hledání sexuálních partnerů

Sex chat

Sex chat je již hojně využívaný pojem pro tzv. erotické dopisování s lidmi na internetu prostřednictvím např. nejrůznějších erotických portálů či erotických seznamek.

Sex chat

Sex chat – využití

Obliba ve využívání nejrůznějších erotických sex chatů pro nezávazné seznámení neustále roste, a to nejen u mužů, ale i u mladých a zralejších žen, které si chtějí splnit své erotické představy. Existuje sice mnoho klasických míst, které jsou vhodné pro erotické seznámení, přesto jednoznačně převažuje seznamování prostřednictvím erotických sex chatů. Využívání sex chatů byse dalo zařadit i mezi jeden z fenoménů této doby.

Sex chat – výhody

V prostředí jako jsou nejrůznější erotické portály, které nabízejí žhavý sex chat, mohou uživatelé odhodit svůj stud a napsat přímo přesně, jakého partnery hledají a jaké tužby či erotické přání bysi rádi splnili. Vzhledem k tomu, že se nejedná hned o přímý osobní kontakt, ale pouze o psané slovo, je tento způsob erotického seznamování pro ženy, ale i muže snazší. Mezi další nespornou výhodu sex chatu je její rychlost a pohodlnost. Pro zahájení sex chatu vám stačí počítač, notebook či mobilní zařízení.

Sex chat – nevýhody

Samozřejmě i tento způsob seznamování sebou nese jistou řadu nevýhod, mezi které patří např. neosobní kontakt, špatný výklad psaného sdělení. V psané projevu může docházet k zkreslenému pochopení druhou stranou. Je tedy potřeba vážit slova při dvousmyslné konverzaci či ironii a pod. K lepšímu vyjádření své myšlenky vám dnes pomohou i hojně využívaní smajlíci. 🙂

Doporučení

Pokud ještě nevyužíváte erotické seznamování přes internet na nezávazný flirt či jednorázovou aférku, ale uvažujete o tom a nevíte, kterou si zvolit, doporučujeme vám např. erotický portál Sexkontakty, kde si po krátké registraci můžete okamžitě vyzkoušet sex chat s potenciálními partnery z vašeho okolí. Samozřejmě existuje celá řada sex chatů, erotických portálů a seznamek s sex chaty, avšak samotný výběr záleží čistě na vašich soukromých preferencích.

Erotická seznamka aneb proč se seznamovat online?

Erotická seznamka – výhody

Erotická seznamka online

Erotická seznamka nabízí jednoduchou cestu k nalezení partnera na sexuální radovánky. Pokud se tedy ještě rozhodujete, zda využijete tento způsob seznámení, můžete také zvážit jednotlivé výhody, které vám online seznamování přináší.

1. Rychlost

Pokud jste časově vytížený člověk, je pro vás seznamování přes internet ideální volbou. Záleží už na vás, jak rychle si najdete vhodného partnera na dané seznamce. Doporučujeme vám si na začátek dát tu práci a přečíst si recenze na jednotlivé erotické seznamky, abyste si rovnou vybrali tu vhodnou právě pro vás. Jednotlivé hodnocení erotických seznamek naleznete v článku: Seznamky zdarma a jejich hodnocení.
A nebo můžete rovnou vyzkoušet oblíbenou erotickou seznamku online Sexkontakty
či Erotickykontakt.

2. Pohodlnost

Ať už se jedná například o shoppin online, nebo právě seznamování na internetu přes erotickou seznamku, jedno mají společné, že nakoupit můžete klidně z pohodlí vašeho domova, v dopravním prostředku, zkrátka z jakéhokoliv místa, kde budete mít připojení
k internetu, stejně jako se seznámit na erotické seznamce.

3. Vyšší kompatibilita

Vzhledem k tomu že se popularita erotických seznamek zvyšuje, a tedy i počet jejich aktivních uživatelů, tak se zvyšuje i pravděpodobnost nalezení vhodného partnera. Seznamování na online erotických seznamkách vám zpravidla umožňuje si vyfiltrovat partnera, na základě určitých parametrů, což vám usnadní práci v hledání toho správného člověka. Online chatování vede většinou od zasílání zpráv k telefonování až k samotnému osobnímu setkání. Než tedy dojde k uskutečnění reálného rande, můžete již v procesu seznamování zjistit, zda vybraný uživatel je vhodný právě pro vás.

4. Úplné zveřejnění

Na erotické seznamce se nemusíte bát rovnou říct, co hledáte, ať už se jedná o krátkodobý flirt po internetu nebo nezávazné seznámení na sex. Erotická seznamka je ideální místo pro seznámení s podobně smýšlejícími lidmi.

5. Rozmanitost

Erotická seznamka online vám přináší příležistost se seznámit nejenom s lidmi z vašeho okolí, a to v různých věkových kategoriích, či z různých koutů republiky, ale i s lidmi po celém světě prostřednictvím zahraničních seznamek, samozřejmě za předpokladu, že nejste jazykově limitováni.

Jak můžete najít ženy na nezávazný sex zdarma?

Tipy na sex zdarma

Nezávazný sex zdarma

Hledáte nezávazný sex zdarma?

Žijeme v digitálním světě, ve kterém společnost podporuje nezávazný sex víc než kdy jindy v minulosti, a přesto hledání sexuálních partnerů se může zdát jako hledání jehly v kupce sena. Zde vám uvedeme základní tipy, které zvýší vaši šanci na seznámení s ženami na sex zdarma.

1. Umístění

Tento první krok je pro vás nejzásadnější, protože sice můžete vytvořit poutavý profil, 
ale pokud bude umístěn na nerelevantním místě, nemusíte dosáhnout požadovaného seznámení na sex zdarma. Zvolte si tedy takové sociální médium, kde předpokládáte,
že se nachází ženy, které také sdílejí touhu po nezávazném sexu či krátkovém flirtu.

2. Tvorba profilu

Vytvořený profil je v podstatě váš reklamní prostor, kde se můžete inzerovat a domluvit si sex zcela zdarma. Pomyslný trik k vytvoření profilu pro hledání sexuálních příležitostí online, spočívá v tom, myslet jako skutečný obchodník, a tedy umět využít svůj reklamní prostor.
Snažte se tedy přitáhnout pomyslné čtenáře, resp. potenciální sexuální partnerky k tomu, aby se o vás chtěli dozvědět více. Stejně jako v životě i na internetu hraje zásadní roli vizuální první dojem, který ženy získají především z vaší profilové fotografie a případně
z popisků charakterizující vaší osobu. Nezapomeňte využít celý svůj reklamní prostor
a budete-li mít tu možnost, umistěte na svůj profil více vašich fotografií. Na jaké další zásadní body byste neměli při tvorbě svého profilu zapomenout naleznete v našem článku: Jak vytvořit zajímavý profil na seznamce?

3. Zahájení chatu

Pokud vás nějaký profil určité ženy zaujme, neváhejte a pošlete jí zprávu. Stačí napsat krátký vzkaz a počkat, zda bude opětovaný. Nemusíte ve zprávě odvyprávět svůj životopis, stačí napsat jen základní info o sobě, a nebo jen projevit svůj zájem o bližší poznání dané ženy, či rovnou napsat návrh o nezávazný sex.

4. Sjednejte si schůzku

Jakmile je opětovaný zájem i ze strany vámi vybrané ženy a chcete vaše online flirtování posunout dál, neotálejte a domluvte si reálnou schůzku s konkrétním datem
a nezapomeňte na detajly. Čím více budete plánovat, tím pravděpodobnější je uskutečnění dané schůzky. Ideálně si naplánujte setkání při kterém můžete být spolu sami a pak už si jen užijte čas se stejně smýšlející partnerkou, se kterou si můžete splnit své sexuální touhy.

Doporučení:
Pro nezávazné seznámení můžete vyzkoušet zdarma například největší erotickou seznamku pro Českou republiku Sexkontakty.cz. Pro více informací o možnostech seznámení s ženami na nezávazný sex zdarma jsme pro vás sepsali článek na téma Seznamky zdarma a jejich hodnocení .

Jak funguje Tinder? Návod pro začátečníky

Depositphotos_1967006_originalKaždý začátek je těžký, říká mnoho lidí, kteří začínají s něčím novým a neznámým. Díky Bohu to neplatí pro všechno. A jistě ne pro skutečně jednoduchou mobilní aplikaci Tinder.

Pokud se mně nekdo zeptá, zde je možné nají po ukončeném dlouhodobém vztahu novou lásku, řekla bych: „Není to určite jednoduché.“. Pokud se mně, ale přesto někdo zeptá, zda věřím tomu, že se dá znovu najít láska, tak odpovím: „Není to nemožné.“

Existuje spousta nabídek pro osamělé a stovky seznamek

Kde beru tu jistotu?

Jednoduše vím, že existuje spousta internetových portálů, kde se vyskytují lidé, kteří na tom jsou stejně jako my. Tam venku jsou tisíce lidí, kteří mají podobný osud a hledají partnera se kterým si budou po všech stránkách rozumnět. A tím se dostáváme k těmto internetovým portálům, které nám slibují, že pro nás najdou ideálního partnera.

My jsme se zaměřili na jednu z mobilních aplikací, která se nám zdá v poslední době nejpopulárnější. Ano, mluvíme o „Tinderu“, aplikaci která je jednoduchá a z velké části také bezplatná.

Abychom vám ulehčili začátky s touto aplikací, připravili jsem pro vás malý návod jak začít.

První kroky s Tindrem: Registrace nového uživatele

Registrace na Tinderu je velice jednoduchá. Kouzelné slovíčko je zde Facebook. Pokud chcete Tinder vyzkoušet, potřebuje v každém případě Facebook účet. Bez Facebooku vám systém neumožní registraci. Aplikaci Tinder úzce spolupracuje s Facebookem a jeho data jsou také nutné ke správně funkčnosti seznamovací aplikace. Aplikace Tinder si například stáhne vaši fotografii z Facebooku.

Jakmile jsou všechny administrativní maličkosti vašeho profilu vyřešeny, může se začít. Aj, ještě jedna maličkost. Pokud chcete rozšířit oblast hledání partnera nebo změnit pohlaví, klikněte nahoře vlevo.

Jak se aplikace ovláda?

  •  zobrazí se vám fotografie partnera
  •  vy rozhodnete podle fotky, jestli je vým dotyčný nebo dotyčná sympatický
  • pokud vám partner sympatický není, potáhnete fotku doleva
  •  poté se vám zobrazí fotografie dalšího partnera (partnerky), kteří touží po seznámení
  •  když táhnete doprava, dáváte tím najevo, že je vám dotyčný na fotce sympatický
  •  pokud i dotyčný vás označil jako sympatického (sympatickou), objeví se vám oznámení o „shodě“

Co je na této technice tak zázračného? Pouze pokud došlo ke shodě, můžete dotyčnému (dotyčné) odeslat zprávu. Tím je aplikace Tinder atraktivní především pro ženy, neboť nedostávájí tisíce zpráv od mužů a jsou tak trochu chráněny od nevyžádaných zpráv.

Aplikaci Tinder používá světově několik milionů uživatelů. I v Čechách si aplikace našla již před lety více než 100.000 přiznivců.

Kontakt s partnerem

Právě vám někdo k vyjádřil sympatie a máte shodu. Co dělat dál? 

Nezapomínejte, že dotyčnému se libíte. Nemusíte mít strach oslovit někoho, kdo o vás nemá zájem. Napište zprávu! Přes chatovací ikonu v pravém horním rohu, máte možnost dotyžného kontaktovat. Mimochodem zprávy jsou na Tinderu zdarma!

 

Placené služby

Jako každá aplikace, není ani Tinder zcela bezplatný. I když hlavní funkce, které jsme doposud popsali bezplatné jsou. Pokud budete chtít něco navíc, musíte něco investovat.

Následně obdržíte tyto funkce:

  • neomezené „like“
  • vracení posledního gesta
  • hledání portnerů podle místa pobytu

Cena, kterou zaplatíte za prémiové funkce se liší podle vašeho věku.

Jak zrušit Tinder

Pokud jste si už užili dost legrace s Tinder aplikací a našli partnera, nechcete být dále registrováni na tomto portálu. Toto chápe i provozovatel aplikace. Stačí tedy kliknout na ikonku „nastavení“, sjet kurzorem úplně dolu kde najdete tlačítko „Zrušit konto“.

Jak vidíte, ovládání a využivání aplikace Tinder je opravdu velmi jednoduché a jistě stojí za vyzkoušení. V aplikaci totiž nenajdete jen uživatele, kteří hledají životního partnera, ale i uživatele, kteří hledají rozptýlení, nebo se chtějí seznámit se zajímavými lidmi.