Erotická seznamka aneb proč se seznamovat online?

Erotická seznamka – výhody

Erotická seznamka online

Erotická seznamka nabízí jednoduchou cestu k nalezení partnera na sexuální radovánky. Pokud se tedy ještě rozhodujete, zda využijete tento způsob seznámení, můžete také zvážit jednotlivé výhody, které vám online seznamování přináší.

1. Rychlost

Pokud jste časově vytížený člověk, je pro vás seznamování přes internet ideální volbou. Záleží už na vás, jak rychle si najdete vhodného partnera na dané seznamce. Doporučujeme vám si na začátek dát tu práci a přečíst si recenze na jednotlivé erotické seznamky, abyste si rovnou vybrali tu vhodnou právě pro vás. Jednotlivé hodnocení erotických seznamek naleznete v článku: Seznamky zdarma a jejich hodnocení.
A nebo můžete rovnou vyzkoušet oblíbenou erotickou seznamku online Sexkontakty
či Erotickykontakt.

2. Pohodlnost

Ať už se jedná například o shoppin online, nebo právě seznamování na internetu přes erotickou seznamku, jedno mají společné, že nakoupit můžete klidně z pohodlí vašeho domova, v dopravním prostředku, zkrátka z jakéhokoliv místa, kde budete mít připojení
k internetu, stejně jako se seznámit na erotické seznamce.

3. Vyšší kompatibilita

Vzhledem k tomu že se popularita erotických seznamek zvyšuje, a tedy i počet jejich aktivních uživatelů, tak se zvyšuje i pravděpodobnost nalezení vhodného partnera. Seznamování na online erotických seznamkách vám zpravidla umožňuje si vyfiltrovat partnera, na základě určitých parametrů, což vám usnadní práci v hledání toho správného člověka. Online chatování vede většinou od zasílání zpráv k telefonování až k samotnému osobnímu setkání. Než tedy dojde k uskutečnění reálného rande, můžete již v procesu seznamování zjistit, zda vybraný uživatel je vhodný právě pro vás.

4. Úplné zveřejnění

Na erotické seznamce se nemusíte bát rovnou říct, co hledáte, ať už se jedná o krátkodobý flirt po internetu nebo nezávazné seznámení na sex. Erotická seznamka je ideální místo pro seznámení s podobně smýšlejícími lidmi.

5. Rozmanitost

Erotická seznamka online vám přináší příležistost se seznámit nejenom s lidmi z vašeho okolí, a to v různých věkových kategoriích, či z různých koutů republiky, ale i s lidmi po celém světě prostřednictvím zahraničních seznamek, samozřejmě za předpokladu, že nejste jazykově limitováni.

Rubriky: Tipy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Erotická seznamka aneb proč se seznamovat online?

Jak můžete najít ženy na nezávazný sex zdarma?

Tipy na sex zdarma

Nezávazný sex zdarma

Hledáte nezávazný sex zdarma?

Žijeme v digitálním světě, ve kterém společnost podporuje nezávazný sex víc než kdy jindy v minulosti, a přesto hledání sexuálních partnerů se může zdát jako hledání jehly v kupce sena. Zde vám uvedeme základní tipy, které zvýší vaši šanci na seznámení s ženami na sex zdarma.

1. Umístění

Tento první krok je pro vás nejzásadnější, protože sice můžete vytvořit poutavý profil, 
ale pokud bude umístěn na nerelevantním místě, nemusíte dosáhnout požadovaného seznámení na sex zdarma. Zvolte si tedy takové sociální médium, kde předpokládáte,
že se nachází ženy, které také sdílejí touhu po nezávazném sexu či krátkovém flirtu.

2. Tvorba profilu

Vytvořený profil je v podstatě váš reklamní prostor, kde se můžete inzerovat a domluvit si sex zcela zdarma. Pomyslný trik k vytvoření profilu pro hledání sexuálních příležitostí online, spočívá v tom, myslet jako skutečný obchodník, a tedy umět využít svůj reklamní prostor.
Snažte se tedy přitáhnout pomyslné čtenáře, resp. potenciální sexuální partnerky k tomu, aby se o vás chtěli dozvědět více. Stejně jako v životě i na internetu hraje zásadní roli vizuální první dojem, který ženy získají především z vaší profilové fotografie a případně
z popisků charakterizující vaší osobu. Nezapomeňte využít celý svůj reklamní prostor
a budete-li mít tu možnost, umistěte na svůj profil více vašich fotografií. Na jaké další zásadní body byste neměli při tvorbě svého profilu zapomenout naleznete v našem článku: Jak vytvořit zajímavý profil na seznamce?

3. Zahájení chatu

Pokud vás nějaký profil určité ženy zaujme, neváhejte a pošlete jí zprávu. Stačí napsat krátký vzkaz a počkat, zda bude opětovaný. Nemusíte ve zprávě odvyprávět svůj životopis, stačí napsat jen základní info o sobě, a nebo jen projevit svůj zájem o bližší poznání dané ženy, či rovnou napsat návrh o nezávazný sex.

4. Sjednejte si schůzku

Jakmile je opětovaný zájem i ze strany vámi vybrané ženy a chcete vaše online flirtování posunout dál, neotálejte a domluvte si reálnou schůzku s konkrétním datem
a nezapomeňte na detajly. Čím více budete plánovat, tím pravděpodobnější je uskutečnění dané schůzky. Ideálně si naplánujte setkání při kterém můžete být spolu sami a pak už si jen užijte čas se stejně smýšlející partnerkou, se kterou si můžete splnit své sexuální touhy.

Doporučení:
Pro nezávazné seznámení můžete vyzkoušet zdarma například největší erotickou seznamku pro Českou republiku Sexkontakty.cz. Pro více informací o možnostech seznámení s ženami na nezávazný sex zdarma jsme pro vás sepsali článek na téma Seznamky zdarma a jejich hodnocení .

Rubriky: Tipy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak můžete najít ženy na nezávazný sex zdarma?

Jak funguje Tinder? Návod pro začátečníky

Depositphotos_1967006_originalKaždý začátek je těžký, říká mnoho lidí, kteří začínají s něčím novým a neznámým. Díky Bohu to neplatí pro všechno. A jistě ne pro skutečně jednoduchou mobilní aplikaci Tinder.

Pokud se mně nekdo zeptá, zde je možné nají po ukončeném dlouhodobém vztahu novou lásku, řekla bych: „Není to určite jednoduché.“. Pokud se mně, ale přesto někdo zeptá, zda věřím tomu, že se dá znovu najít láska, tak odpovím: „Není to nemožné.“

Existuje spousta nabídek pro osamělé a stovky seznamek

Kde beru tu jistotu?

Jednoduše vím, že existuje spousta internetových portálů, kde se vyskytují lidé, kteří na tom jsou stejně jako my. Tam venku jsou tisíce lidí, kteří mají podobný osud a hledají partnera se kterým si budou po všech stránkách rozumnět. A tím se dostáváme k těmto internetovým portálům, které nám slibují, že pro nás najdou ideálního partnera.

My jsme se zaměřili na jednu z mobilních aplikací, která se nám zdá v poslední době nejpopulárnější. Ano, mluvíme o „Tinderu“, aplikaci která je jednoduchá a z velké části také bezplatná.

Abychom vám ulehčili začátky s touto aplikací, připravili jsem pro vás malý návod jak začít.

První kroky s Tindrem: Registrace nového uživatele

Registrace na Tinderu je velice jednoduchá. Kouzelné slovíčko je zde Facebook. Pokud chcete Tinder vyzkoušet, potřebuje v každém případě Facebook účet. Bez Facebooku vám systém neumožní registraci. Aplikaci Tinder úzce spolupracuje s Facebookem a jeho data jsou také nutné ke správně funkčnosti seznamovací aplikace. Aplikace Tinder si například stáhne vaši fotografii z Facebooku.

Jakmile jsou všechny administrativní maličkosti vašeho profilu vyřešeny, může se začít. Aj, ještě jedna maličkost. Pokud chcete rozšířit oblast hledání partnera nebo změnit pohlaví, klikněte nahoře vlevo.

Jak se aplikace ovláda?

 •  zobrazí se vám fotografie partnera
 •  vy rozhodnete podle fotky, jestli je vým dotyčný nebo dotyčná sympatický
 • pokud vám partner sympatický není, potáhnete fotku doleva
 •  poté se vám zobrazí fotografie dalšího partnera (partnerky), kteří touží po seznámení
 •  když táhnete doprava, dáváte tím najevo, že je vám dotyčný na fotce sympatický
 •  pokud i dotyčný vás označil jako sympatického (sympatickou), objeví se vám oznámení o „shodě“

Co je na této technice tak zázračného? Pouze pokud došlo ke shodě, můžete dotyčnému (dotyčné) odeslat zprávu. Tím je aplikace Tinder atraktivní především pro ženy, neboť nedostávájí tisíce zpráv od mužů a jsou tak trochu chráněny od nevyžádaných zpráv.

Aplikaci Tinder používá světově několik milionů uživatelů. I v Čechách si aplikace našla již před lety více než 100.000 přiznivců.

Kontakt s partnerem

Právě vám někdo k vyjádřil sympatie a máte shodu. Co dělat dál? 

Nezapomínejte, že dotyčnému se libíte. Nemusíte mít strach oslovit někoho, kdo o vás nemá zájem. Napište zprávu! Přes chatovací ikonu v pravém horním rohu, máte možnost dotyžného kontaktovat. Mimochodem zprávy jsou na Tinderu zdarma!

 

Placené služby

Jako každá aplikace, není ani Tinder zcela bezplatný. I když hlavní funkce, které jsme doposud popsali bezplatné jsou. Pokud budete chtít něco navíc, musíte něco investovat.

Následně obdržíte tyto funkce:

 • neomezené „like“
 • vracení posledního gesta
 • hledání portnerů podle místa pobytu

Cena, kterou zaplatíte za prémiové funkce se liší podle vašeho věku.

Jak zrušit Tinder

Pokud jste si už užili dost legrace s Tinder aplikací a našli partnera, nechcete být dále registrováni na tomto portálu. Toto chápe i provozovatel aplikace. Stačí tedy kliknout na ikonku „nastavení“, sjet kurzorem úplně dolu kde najdete tlačítko „Zrušit konto“.

Jak vidíte, ovládání a využivání aplikace Tinder je opravdu velmi jednoduché a jistě stojí za vyzkoušení. V aplikaci totiž nenajdete jen uživatele, kteří hledají životního partnera, ale i uživatele, kteří hledají rozptýlení, nebo se chtějí seznámit se zajímavými lidmi.

  

 

Rubriky: Tipy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak funguje Tinder? Návod pro začátečníky

Erotickykontakt.cz – Jednoduchá cesta k sexu

ek_cz

Erotická seznamka Erotickykontakt.cz je v posledních měsících stále populárnější. Změnou designu a zjednodušením funkcí se stalo ovládání celého uživatelského prostředí jednodušší a zábavnější. Neváhejte a vyzkoušejte bezplatně všechny novinky na portálu ErotickyKontakt.cz.

Erotická seznamka, která byla jednou z prvních na českém trhu se stala populární právě svojí jednoduchostí. Pokud hledáte partnera či partnerku, kteří s vámi vyrazí večer do kina, nebo do klubu, netoužíte o zdržování dlouhosáhlým formulářem s detailním popisem všech vlastností, který by váš partner měl mít.

Jde vám o to, vybrat si ve svém okolí partnera, nebo partnerku co mají chuť se seznámit, vyrazit a užít si. Dnes přece nehledáte partnera na zbytek života, ale někoho, kdo se s vámi pobaví.

 Schůzka není nikdy zaručena

Přestože seznamka je nejrychlejší cestou, jak někoho pozvat na schůzku, ne vždy je úspěch zaručen. Toto platí i pro uživatele seznamky ErotickyKontakt.cz

Důvodů proč na vaši zprávu vaše vyvolená, či vyvolený neodepisuje může být mnoho.

Spousta lidí je přece přes den pracovně vytížena. Dále mnozí z nás považují seznamování na seznamce stále za jaké si tabu. Nebaví se o tom se svými přáteli, natož s kolegy. Nechat se přistihnout v pracovní době šéfem, nebo zvídavou kolegyní při odpovídání privátních zpráv, si nepřeje nikdo z nás. Proto stoupá návštěvnost seznamek rapidně ve večerních hodinách.

Nedostali jste odpověď? Problém může být i ve vás.

Počítejte s tím, že dívka která se líbí vám, se libí i desítce jiných mužů. Máte pouze jednu šanci, aby dotyčná odpověděla vám. Pokud ji vaše zpráva nezaujme, nepočítejte s odpovědí. Ani vy jistě neodepisujete dívce, která vás nezaujala s vysvětlením, že vám prostě do oka nepadla.

Proto, pokud si vybere partnerku, nebojte se věnovat trochu času a vypilovat vaše pozvání do jiného levelu, než vaši protivníci. Právě zde můžete získat plusové body.

Seznamování na seznamce (nejen erotické) je velká věda. Žádný učený přece z nebe nespadl. Nebojte se proto a najděte svoji cestu…

Rubriky: Tipy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Erotickykontakt.cz – Jednoduchá cesta k sexu

Online seznamka zdarma

Young Woman with Smiley EmoticonHledat partnera online je v poslední době velmi populání. Ti, kteří jsou single si mohou vybrat z dlouhého seznamu online seznamek, flirt, dating a erotických portálů ten, který jim bude vyhovovat. Na většině online seznamek se může člověk zaregistrovat zdarma. Zde je malý přehled nejpopulárnějších seznamek: Online seznamka zdarma.  Obzvlášt jako dobrý nápad vypadá registrace a flirtování na jednon ze seznamovacích portálů, které jsou zcela bez přihlášení a nutnosti registrace. Stačí jen zvolit nějaký avatar a nick a už můžete s ostatními uživateli bezplatně chatovat. Hledání partnera bez registrace je celosvětově rozšířené. Pomocí chatu lze oslovit neomezené množství uživatelů a uživatelek internetu.  

Online seznamka zdarma, bez registrace a bez přihlášení? 

Velké množství singles skutečně volí bezplatnou variantu před registrací relativně drahého VIP členství na některém ze seznamovacích portálů. Rozdíl mezi placenou a bezplatnou variantou přece nemůže být tak velký. Pokud jste na některé ze seznamek nový, máte možnost vybírat z nepřeberného množství profilů. Výhodou je také to,  že bezplatné seznamky přitahují podobně smýšlející uživatele. Obzvláště plusové jsou pro uživatele bezplatných seznamek následující výhody: 

Seznamka zdarma a bez registrace – Výhody a nevýhody hledání partnera na bezplatné seznamce

 • rychlé zapojení do prostředí online seznamky
 • vše velmi rychle a bez jakýchkoli nákladů
 • bezplatné seznamky jsou skutečně anonymní
 • jednoduché vytvoření profilu
 • veliký výběr potencionálních partnerů
 • bezplatná registrace a včetně ostatních služby
 • chat a kontaktování ostatních uživatelů je rovněž zdarma

Nevýhody seznamek bez registrace

Velmi často jsou přehlíženy nevýhody, které přináší seznamovaní na bezplatných seznamkách. Chybějící registrace umožňuje zapojení na seznamce podvodníkům, kteří své profily nevyplňují pravdivě. Popravdě jsou seznamky bez registrace bez nutnosti přihlášení naplněny více falešnými profily a profily uživatelů, kteří nejsou již dávno aktivní, než profily uživatelů, kteří skutečně mají zájem na seznámení s novým partnerem. V nejlepším případě ztratíte s těmito mrtvými profily jen trochu času. V horším případě narazíte na podvodné profily a sňatkové podvodníky. Případy, kdy uživatelé naletěli podvodníkům a podvodnicím, kteří je připravili o stovky tisíc korun se v mediích objevují pravidelně. Finanční a psychycké následky nezapomenou oběti těchto podvodníků  jistě do konce života. Online podvodníci pracují často v organizovaných skupinách a pro běžného uživatele je téměř nemožné odhalit předem takové jednání. Bohužel bezplatné seznamky jsou hřiště těchto podvodníků, kteří využívají toho, že tento obchod pro ně nemá žádné vstupní náklady.  

Na bezplatných seznamkách si prostě nikdo nemůže být jistý s kým právě chatuje…

Podobná kategorie jsou i stalkeři a mobbeři. Neboť na mnohých bezplatných seznamkách není vyžadována ani registrace, nenajdete tu většinou ani žádnou kontrolu komunikace mezi uživateli. Na bezplatné seznamky proto proudí přesně ti uživatelé, kteří nejsou pro svoje chování vítáni na ostatních seznamkách. Urážky a obscénosti v chatu jsou zde na denním pořádku. Na těchto portálech také většinou nenajdete uživatelský support nebo blokovací funkci,  kde byste mohli takového nežádoucí partnera zablokovat.

Pokud získal potencionální stolker nějaká soukromá data jako je například emailová adresa, může se Detecting a Scamsituace dále vyhrotit. Hledání partnera na bezplatné seznamce se může stát noční můrou. Mnozí provozovatelé bezplatných seznamek si nelámou hlavu s jakoukoli ochranou osobních dat uživatelů. Většina je financována z reklam a jde jim jen o návštěvnost jejich portálů. Pokud zveřejníte vaše osobní data na takovémto inzertním portálu, musíte počítat minimálně s tím, že vaši emailovu schránku brzo zahltí velké množství nevyžádané pošty. Krom spamu uživatele mnohdy potká i zcizení profilových fotek a identity. Zcela anonymní online seznamky, především ty, kde se nemusí uživatel registrovat často nedodržují, to co nabízejí. Zapojení se na takovémto portálu se může stát velmi drahé a pokus o hledání partnera beznadějný.    

Alternativa: Seriózní seznamky s bezplatnou registrací

Uživatelé, kteří hledají partnera na vážný vztah, nebo jen flirt mají ještě jednu možnost. A to využít jednu z online seznamek s bezplatnou registrací. Dnes si čeští uživatelé mohou vybrat více jak z dvacítky takových portálů. Seznam těch nejvhodnějších najdete na těchto stránkách. Do této kategorie patří například ErotickyKontakt, Flirtkontakt, nebo VictoriaMilan. Platební systém (freemium) těchto online portálu se dá jen doporučit. Bezplatná registrace na těchto portálech znamená, že každý uživatel na těchto portálech musí zadat určité osobní data tak, aby byla ověřena jeho indentita. Po bezplatné registraci dostane uživatel přístup k bezplatným funkcím. Po vyčerpání  bonusů pak je uživateli nabídnuto rozšíření VIP členství, které samozřejmně nemusí příjmout. (Uživatelkám bývají na těchto portálech nabídnuty většinou všechny funkce zdarma. Stačí k tomu pouze krátké ověření).

Oproti řadě bezplatných seznamek provozovatelé těchto seriózních portálů disponují řadou kontrolních mechanizmů, aby zabránili nekalým praktikám podvodníků a ochránili tak běžné uživatele. Stejně jako u ostatních portálů je registrace na tomto druhu seznamek rychlá a zcela bezproblémová.

Seznamky s registrací, které si udžují určitý standard, bývají certifikovány, v obchodních podmínkách najdete podmínky pro ochranu uživatelů a často i kodex, který dodržují. Urážky a obscénosti bývají velmi rychle odhaleny a uživatelé, kteří se takového chování dopouštějí jsou zablokováni. Fotografie a profily uživatelů procházejí taktéž schvalováním uživatelského supportu. Začít online seznamování na některém z takových to portálů proto můžeme jen doporučit.

Rubriky: Tipy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Online seznamka zdarma

Jak najít sex na Facebooku?

sex-na-facebooku-logoFacebook je největší sociální síť světa. Že je zde možné najít krásné dívky, je samozřejmé. Vždyť na Facebooku je téměř každý. Je ale také možné přes tuto sociální síť najít sex? Určitě ano. Jak to má člověk udělat, když předem nevíte, zda váš vyhlédnutý partner má zájem o nezávazný sex?

Facebook a sex. Dvě věci, které jsou velmi rozdílné. Facebook je sociální síť – a sex je prostě jen sex :-) Je možné najít sex na Facebooku? Jistě. Facebooku nenabízí pouze uživatelský profil pro každého člena, ale také různé funkce jako jsou zprávy, hledání osob a zobrazování přátel vašich přátel. Existují také různé skupiny a stránky, kde lze také sex na Facebooku najít.

Chtěl bych mít s tebou sex!

Projít si seznam svých přátel a vybrat si někoho, tomu rovnou napsat zprávu s nabídnou, je opravdu asi ta nejlehčí cesta. Zprávy jsou totiž na Facebooku zcela bezplatné (na rozdíl od velkého množství seznamek). Pokud píšete někomu, kdo není ve vaších přátelích, je pravděpodobné, že vaši zprávu vůbec nedostane. Uživatelé Facebooku totiž mají možnost zprávy od ostatních uživatelů, kteří nejsou jejich přáteli blokovat. Takové zprávy jsou zařazeny v příchozí poště do složky „ostatní“. U těchto zpráv nedostane uživatel žádné upozornění, že by mu byla doručena vaše zpráva. Musel by se podívat přímo do této určité složky. A řekněme si, kdo z nás vůbec ví, kde totu složku najít?
Uživatel vám poslal žádost o přátelství

Šance, že si dívka, které píšete vaši zprávu přečte se mnohonásobně zvýší pokud budete přátelé. Proto je první krok seznamování na Facebooku, odeslání žádosti o přátelství. Když protějšek vaši žádost akceptuje, jste přímo spojeni na Facebooku a tím se vám otevírá mnohem více možností ke kontaktu. Na Facebooku vidíte, kdy je vaše partnerka online… pokud jí odešlete zprávu, vyskočí ji chatovací okno přímo na obrazovce, atd.
Přes všechny technické vychytávky je stále ještě jedna věc na kterou neznáte odpověď. A to, zda má dotyčná zájem o dostaveníčko za účelem sexu. Na erotické seznamce toto odpadá, ale na Facebooku je eticky nepřijatelné napsat někomu rovnou nabídku na sex. Nejen, že vám hrozí odmítnutí, blokování, ale i hrozba sociální. S dotyčnou osobou máte jistě mnoho společných přátel a tak musíte počítat jak s tím, že si vás dotyčná bude lustrovat, tak s tím, že vaše příliš upřímná nabídka by nezůstala utajená vašim společným přátelům. Proto doporučujeme zahájit společnou konverzaci nějakým méně závazným tématem. Pokud si s partnerkou padnete do noty, jistě se nestane nic, bude-li následovat pozvání na schůzku.

Skupiny a stránky na sex na Facebooku

Existuje mnoho stránek a skupina na Facebooku s nabídkami sexu, schůzek a dalšího, které jsou ještě rychlejší než známe erotické seznamky jako Erotickykontakt.cz nebo Flirtkontakt. Bohužel se většinou nejedná o skutečné uživatelské nabídky na setkání, ale nabídky nepřeberného množství erotických podniků, strip klubů a nevěstinců. Na to, aby člověk našel skupiny s reálnými nabídkami na sex seznámení, musí vynaložit trochu námahy a hledat.

My vám přejeme hodně štěstí s touto největší seznamkou zdarma.

Rubriky: Tipy | Štítky: , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak najít sex na Facebooku?