Flirtcafe.cz

button-big2

Bodové ohodnocení seznamky
Obslužnost:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Počet registrovaných žen:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Kvalita profilů:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkový dojem z portálu:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
TOTAL SCORE:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

Erotická seznamka Flirtcafe patří mezi nejpopulárnější seznamky v České republice. Funguje na obdobné bázi jako ostatní erotické seznamky. Stačí tedy pouhá krátká registrace k tomu, abyste si mohli začít psát s ostatními uživateli. Jak již z názvu této seznamky Flirtcafe vyplývá, registrují se sem převážně uživatelé, kteří hledají krátký flirt nebo nezávazný sex.

Jak to funguje?

Uživatelé seznamky Flirtcafe jsou vždy ověřovány proto, aby nedocházelo k zakládání falešných profilů. Součástí jednotlivých profilů, kromě základních údajů, jsou vlastní soukromé fotky uživatelů. Vzhledem k zaměření seznamky Flirtcafe se jedná převážně o lechtivější fotografie. Jakou fotografii si vy umístíte na svůj vytvořený profil záleží čistě na vás, ale samozřejmě musí být v souladu s pravidly této seznamky.

Chcete-li se tedy seznámit jen na pouhý flirt nebo pro navázání krátkodobého románku, vřele vám erotickou seznamku flirtcafe doporučujeme. Najdete zde právě uživatele, kteří rozhodně nehledají dlouhodobý vážný vztah. Flirtcafe seznamka je jistě jednou z variat, jak se rychle a nezávazně seznámit s lidmi ve vašem okolí.

Pokud však hledáte dlouhodobý vztah či lásku na celý život, můžeme vám doporučit například seznamku e-darling.cz, která každému uživateli denně nabízí návrhy partnerů, kteří byse k nim nejlépe hodili na základě společných charakterů a očekávání budoucího vztahu.

Výhody portálu:

  • rychlá registrace
  • jednoduché uživatelské rozhraní
  • rychlé seznámení
  • soukromé fotky

Nevýhody portálu:

  • zastaralý design portálu

button-big2